Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
WIELKI FINAŁ: ESiO vs lfcfan 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
ESiO - https://eurogoal.com.pl/forum/viewtopic.php?f=67&t=1390
lfcfan - https://eurogoal.com.pl/forum/viewtopic.php?f=67&t=1393

1 miejsce - 1 pkt
2 miejsce - 0 pkt


Głosujemy umieszczając na danej pozycji uczestnika, który wg nas zasłużył na tyle punktów.
Przed głosowaniem wszystkie prace muszą być wyczerpująco ocenione w tematach lub w tym temacie ma znaleźć się uzasadnienie, dlaczego wybrałeś tak a nie inaczej. Muszę wiedzieć, że nie ma kolesiostwa, a punkty nie są przyznawane z powietrza.
Głosy redaktorów nie biorących udziału w konkursie liczone są podwójnie.
Głosowanie trwa do 3 listopada do godziny 23:59.
Nie głosują osoby zarejestrowane po 10 października 2012.
Uczestnicy nie oddają głosów w swoich parach!

_________________
Obrazek
Obrazek


30 paź 2012, o 18:36
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 322
Pochwały: 6
1. lfcfan
2. ESiO

_________________


30 paź 2012, o 19:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2012, o 22:40
Posty: 68
Pochwały: 1
wreszcie moge i wypada mi zaglosować nie na Liverpool! :D

1.Esio
2.LFCFAN

_________________
Obrazek


30 paź 2012, o 19:57
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:04
Posty: 159
Lokalizacja: Brzeziny
Pochwały: 1
1.Esio.
2.lfcfan.

_________________
Obrazek
♦Kanał YouTube !
♦Facebook !
♦Gunners.com.pl & ArsenalPoland.com !
♦psgFC.pl !
♦Dział na forum EuroGoal


30 paź 2012, o 20:21
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:01
Posty: 275
Lokalizacja: Kamienna Góra
Pochwały: 4
1. lfcfan 2 pkt
2. ESiO 0 pkt

_________________
Obrazek


30 paź 2012, o 22:24
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 21 maja 2012, o 09:13
Posty: 79
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 1
1.Esio.
2.lfcfan.

_________________
Obrazek


31 paź 2012, o 09:40
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 maja 2012, o 19:25
Posty: 192
Pochwały: 2
1. ESiO
2. Lfcfan


31 paź 2012, o 18:58
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:00
Posty: 84
Pochwały: 2
Esio 2
lfc 0

Najlepszy finał z możliwych


1 lis 2012, o 19:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
No kurwa, to tak: na pewno 2 najlepsze prace na tym turnieju spotkały się w dogodnym miejscu. W sumie o 2 pracach chciałbym wykrzesać z siebie kilka zdań, ale i tak o czymś zapomnę.

lfcfan
- pojawiasz się znikąd, a tu taka bomba. Na pewno w twojej kompilacji, tak jak u Esia materiały zbierane są przez dłuższy okres, przynajmniej tak mi się wydaję. Widać, że praca przemyślana już wcześniej, że w końcu został wcielony w życie jakiś ciekawszy pomysł. Technicznie jest solidnie. Nie ma oryginalnych, kreatywnych efektów, które rzucałyby się w oczy. Jest na pewno szybkie tempo, dobra synchronizacja, odpowiedni dobór klipów. Kilka razy ciekawie wyglądały niektóre nałożenia. Bezsprzecznie można stwierdzić, że kompilacja na bardzo dobrym poziomie. Wszystko do siebie pasowało, było przemyślane - piosenka, temat, praca wyzwalała emocje, takie jak powinna. Poruszone są transfery, gorszy czas, obecny potencjał itd, dobrze właśnie na taką pracę czekałem przed konkursem. Sama nutka też dobrze wpada w ucho, nastraja widza, pasuje do kompilacji. Jedynym minusikiem jest wg mnie brak pomysłu na samą końcówkę. Troszeczkę za wolno ostatnie parę klipów, jakbyś chciał dociągnąć do końca, niewykorzystane też parę uderzeń, kiedy już się obraz już zanika. Podsumowując - czarny koń turnieju, nie żałuję oglądania, kompilację będziemy wspominać i pamiętać długi czas. Kiedyś na pewno będzie też w osobnym dziale na stronie (szczegół wkrótce ) . Mam nadzieję, że zostaniesz z nami, masz potencjał na ścisłą czołówkę polskich compmakerów. Szkoda, że kilka osób nie miało okazji się z Tobą zmierzyć, no trudno.

Esiu
- co bym nie napisał, to i tak bym o czymś zapomniał, bo mimo tego, że robiłem sobie notatki za każdym razem, kiedy oglądałem . Zacznę od rzeczy, które mi się nie podobały. Były takie dwie: najpierw to taka pani co słynie z rozwiązywania problemu 3-ligowego hokeja w Polsce, niegodna była stać koło tak wielkiego trenera i człowieka jak Waldek Fornalik. Zawsze się gdzieś jakaś suka wślizgnie. Druga rzecz: to sie wkurwiłem, bo znowu widziałem słupek Franka z karnego... jeszcze ten tekst w piosence: 'over the post' czy jakoś tak. Jak widzisz, nie ma to nic wspólnego z montażem, czy główna koncepcją. Takie małe rzeczy co denerwuja kibica z Białegostoku. :DW moim odczucie, technicznie troszke lepiej jak u lfcfana. Bo nie było takich fajerwerków, które czasem nam serwowałeś, ale było schludnie i szybko mimo czasem sentymentalnych fragmentów. Wszystko nas wciągało w fabułę, pięknie, filmowo. Niezliczona ilość unikalnych ujęć. Za rok będę czuł to samo, co Ty po odejsciu Waldka. W czerwcu grę kończy nasza legenda Tomasz Frankowski. Tera ino musisz zrobić coś o Wojtku Grzybie, bo to ważna postać u Wos. Miałem jeszcze napisać pare odkrywczych zdań, ale chuj tak zajebiste video, że zapomniałem.

1. Esio
2. LFCFAN


Dzieki Panowie za Wasze filmy! Miałem wątpliwości, ale po ostatecznym obejrzeniu przed głosowaniem, takowe zniknęły.

_________________
Obrazek
Obrazek


2 lis 2012, o 23:04
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 22 maja 2012, o 21:08
Posty: 24
1. Esio
2. LFCfan

Obie prace zasłużenie się tu znalazły i obie prezentują wysoki poziom. Gratulacje.

_________________
Obrazek


3 lis 2012, o 00:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Na niecałe 14 godzin przed końcem, głosy wyglądają następująco:

Esio - 8 pkt
LFCFAN - 3 pkt

_________________
Obrazek
Obrazek


3 lis 2012, o 11:46
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 6 lip 2012, o 19:24
Posty: 29
Pochwały: 2
Co tu dużo mówić, obie prace godne finału mistrzostw Polski. Lfcfan to dosyć nowa ksywka na giełdzie kompilatorów, i przyznaję, że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie poziom jego pracy. Nie ma się zbytnio do czego przyczepić. Wszystko ładnie, chronologicznie itp.. Jednak jak mawia powiedzenie, wejść na szczyt to jedno, a utrzymać się na nim, to drugie. Trudniejsze. I pracą o Waldku Fornaliku Esio potwierdził, że zdecydowanie nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Można sobie nie zdawać z tego sprawy, ale naprawdę, trzeba wykonać kawał roboty, by skleić coś takiego. I to z polskiej ligi. Nie z Premier League, gdzie dostaniemy co tylko chcemy. Tu trzeba było wszystko zrobić samemu. Nie mam zamiaru rozklejać się nad szczegółami technicznymi, bo na końcu i tak liczy się efekt. A ten był wg mnie lepszy u Esia. Dlatego :

1.Esio
2.Lfcfan

Gratulacje dojścia do finału, panowie ;)

_________________


3 lis 2012, o 13:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Oficjalne wyniki:


ESiO - 9 pkt
LFCFAN - 3 pkt


Tytuł Nieoficjalnego Mistrza Polski 2012 wędruje do Esia. Gratulujemy wygranej. Gratulacje także dla LFCFANa za dotarcie do finału, mimo debiutu w konkursie. Wszystkie wyniki i oficjalny koniec turnieju wieczorem.

_________________
Obrazek
Obrazek


4 lis 2012, o 09:20
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL