Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
REGULAMIN 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
EuroGoal Christmas Competition 2012



Tytułem wstępu

Tradycyjnie jest organizowany Świąteczny Konkurs Kompilacji, który zawsze przyciągał największą ilość uczestników. W tym turnieju nie będziemy walczyć o nagrody, a liczy się tylko dobra zabawa i prestiż. Chyba nie wyobrażaliście sobie Bożego Narodzenia bez świątecznego konkursu?

REGULAMIN:

I. Opieka i nadzór nad turniejem:
slovik
- administrator serwisu
Madas – redaktor

II. Cel turnieju

Przede wszystkim dobra zabawa. Miejmy nadzieję, że pojawi się sporo prac, a wielu compmakerów zaliczy swój powrót na polską scenę kompilacji.

III. Wymagania co do prac

a) Temat pracy
Jak to ostatnio bywało – tak i tym razem temat pracy jest praktycznie zupełnie dowolny, byleby dotyczył naszej ukochanej dyscypliny – piłki nożnej. Takie rozwiązanie i da największą różnorodność prac, i urozmaici konkurs, i dostarczy najciekawsze filmiki widzom i pozwoli Wam rozwinąć skrzydła.

b) Długość pracy
Maximum 2 minuty ( nie licząc intra). Nie jest to bardzo sztywna granica, kilka sekund za dużo Wam darujemy, ale prosimy o prace mieszczące się w wymaganej długości. W razie wątpliwości proszę zwrócić się z prywatną wiadomością do mnie lub Madasa.

c) Rozmiary pracy
Maximum – 200 mb. To jest górna granica wielkości pojedynczej kompilacji.

d) Wrzucanie na serwery
Każda praca ma zostać wrzucona na co najmniej dwa serwery do ściągnięcia.
Każda praca ma zostać wrzucona na co najmniej jeden rekomendowany serwis do oglądania video.
Lista: YouTube.com, Vimeo.com , Dailymotion.com

e) Publikacja
Każda praca jest wykonywana specjalnie na nasz konkurs, więc przed jego rozpoczęciem nie może pojawić się nigdzie indziej w internecie. Na serwerach typu YouTube, film do 20 grudnia musi zostać ustawiony jako prywatny.

f) Podpis pracy
Każda praca musi zawierać dwa napisy (język dowolny): specjalnie dla / special for EuroGoal Christmas Competition 2012 oraz podpis autora w postaci jego Nicku.
Oprócz tego każda z kompilacji musi zawierać na początku krótkie intro, które niebawem ukażą się na naszym forum w dziale dotyczącym konkursu.

g) Obrazki
Każdy kompilator startujący w konkursie winny jest dostarczyć nam screenshot ze swojej pracy wgrany na serwisy typu: imageshack.us itp.

h) Opis pracy
Uczestnicy zobowiązani są do dostarczenia mi:
- kilkuzdaniowego opisu swojej kompilacji
- danych technicznych zawierających: tytuł, autora, długość, rozmiar, program, muzykę oraz podziękowania etc.
- screenshotu i linków – o których wspomniałem powyżej

Wszelkie niedopatrzenia zaowocują dyskwalifikacją z turnieju.

IV. Terminy

a) Rekrutacja: 28 listopad - 23 grudnia
Czas na wysyłania zgłoszeń do EuroGoal Christmas Competition 2012. Zgłoszenia wypisujemy w odpowiednim temacie na forum.

b) Montaż: 28 listopad - 23 grudnia
Dajemy Wam prawie miesiąc na zmontowanie prac. Na takie prace jest to wystarczająca ilość czasu. Proszę traktować termin jako ostateczny, gdyż nie będę odpowiadał na zapytania dotyczące przedłużenia terminu !

c) Oddawanie prac: 20 - 23 grudnia
Prace należy wysłać mi prywatną wiadomością na forum naszego serwisu, gdzie znajdą się wszelkie dane, o których wspomniałem powyżej.

d) Rywalizacja prac: od 24 grudnia
W zależności od ilości prac będziemy zmuszeni rozdzielić je na pewną ilość grup. Tam będą one ze sobą rywalizować najpierw w fazach grupowych, następnie drabinką play-off’ową. Na pewno jak zwykle nie zabraknie emocji, a głosować będą mogli użytkownicy naszego serwisu.

V. Nagrody

a) Sygnaturki i userbarki
Graficzne odznaczenia dla laureatów turnieju.


VI.Kontakt z organizatorami
gadu-gadu: 8836889 – Madas, 5727134 - slovik (pisać, zostawiając wiadomość o co chodzi, na ‘cze’ nie odpowiadamy!)
pw: prywatna wiadomość na forum EuroGoal.com.pl

_________________
Obrazek
Obrazek


28 lis 2012, o 23:35
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL