Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Odinowe filmy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
messey napisał(a):
Jeżeli dobrze pamiętam to było to w tych artykułach co polecane są pod listą kontaktów w gadu gadu : ).

EDIT:

konkretniej , http://sport.gadu-gadu.pl/5634044533948 ... g1-zobacz1


Aaa, no tak, cieszyłem się, że mi to tam wrzucili

lajt napisał(a):
Odin91 napisał(a):
Polska 0:1 Czechy | POŻEGNANIE Z EURO

Youtube


Bardzo smutny przekaz, ale wykonanie wyśmienite Dużo nie trzeba tutaj pisać - bardzo dobry skrót meczu, podkład z głosem Zimocha i momentami ciarki na mojej skórze
Brakuje mi jedynie tego, czego zabrakło też w moim '..ale skończyło się jak zawsze', a mianowicie mocniejszego przyciemnienia ekranu.
Mi bardzo do gustu przypadło zakończenie pracy. Może to i nic specjalnego, ale mi się spodobało


Dzięki za ocenkę

_________________
Obrazek


13 lip 2012, o 01:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
Italy on Euro2012 - THE WORST KIND OF PAIN - by Odin
Muzyka: Linkin Park - roads untraveled
Waga: ~300mb
Czas trwania: 3:47
Obrazek
Obrazek

Ściągnij:
http://www.embedupload.com/?d=7ZQILMFTKE

Luknij:
http://www.youtube.com/watch?v=FBUAMcLD56k

https://vimeo.com/46590781

Praca konkursowa na MKBCC10.

_________________
Obrazek


30 lip 2012, o 10:53
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:04
Posty: 159
Lokalizacja: Brzeziny
Pochwały: 1
Świetne zgranie komentarza z muzyką na początku, sam najpierw musiałem przewinąć do tyłu by upewnić się że ten komentarz to nie aby tekst piosenki . Fajnie zgrany późniejszy już tekst piosenki z klipami wyświetlanymi.

Zastanawia mnie jak robicie te przyjścia jak np. 3:00, 3:15 czy też 3:08. Jak mógłbyś to dałbyś mi małą instrukcję

_________________
Obrazek
♦Kanał YouTube !
♦Facebook !
♦Gunners.com.pl & ArsenalPoland.com !
♦psgFC.pl !
♦Dział na forum EuroGoal


30 lip 2012, o 12:08
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 21 maja 2012, o 09:13
Posty: 79
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 1
Italy on Euro2012 - THE WORST KIND OF PAIN - by Odin

Praca jak zwykle na wysokim poziomie.Świetnie wszystko zgrane poukładane naprawdę ekstra.Muza także całkiem fajna dzięki niej powstał taki klimat Jedyne co mi się nie podobało to to że przy bramkach Mario był niemiecki komentarz chyba angielski byłby lepszy.Oczywiście praca zasługuje na wysoką ocenę.Powodzenia w konkursie bo tak sobie myślę że daleko zajdziesz .Pozdro

PS.Jeśli znalazłbyś czas oceń moja nową pracę

_________________
Obrazek


30 lip 2012, o 12:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 322
Pochwały: 6
Solidna robota
Ale Odin czemu niemiecki komentarz ? aż uszy bolą. A wracając do samej pracy, to wszystko ładnie, estetycznie. Ciekawe napisy, spokojna muza, która od początku nadawała taki lekki klimacik. Dobre wprowadzenie, klipy z finału no i ten zjebany efekt który rozmazuje postacie. Ale ogólnie na plus. Później już część drogi do samego finału, troche dzieje się to za wolno, ale z drugiej strony dobrałeś taką muzę, że chyba inaczej nie dało się zrobić. Zabrakło mi jednak więcej komentarzy.
Podobały mi się jeszcze te latające kolorki w niektórych przejściach.
Reasumując praca solidna, ale chyba jednak mogłeś sięciut bardziej postarać. Powodzenia

_________________


30 lip 2012, o 12:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
Do wyboru miałem komentarze w języku niemieckim, polskim, holenderskim i chyba norweskim, nie ma nigdzie angielskich A przynajmniej ja nie znalazłem. Dałem niemiecki, bo przy drugim golu Balo dało się wyczuć rozpacz komentatora, co mogło nieco podnieść dramaturgię

messey: musisz sobie takie ładne światełka znaleźć w internetach i wklejasz je na oś czasu jako 'screen' w compositing mode zamiast 'Source Alpha', wtedy masz taką nakładkę No i pod tym jest jeszcze flesz.

dzięki za komentsy

_________________
Obrazek


30 lip 2012, o 13:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2012, o 00:13
Posty: 184
Pochwały: 7
Odin91 napisał(a):
Do wyboru miałem komentarze w języku niemieckim, polskim, holenderskim i chyba norweskim, nie ma nigdzie angielskich


A po co angielski? Nie obejrzałem niestety filmu, bo jutubowe filmiki to za wiele na mój obecny komputer, ale zasada, jak dla mnie jest jedna: włoski film - włoscy komentatorzy.

_________________
Obrazek


Ja w Barcelonie? Nie gram z dziewczynkami - Mario Balotelli


30 lip 2012, o 13:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
Włoskich to w ogóle nie ma ! Przecież jakbym miał do wyboru, to niemiecki bym użył jako ostatni. Serio, bieda na tym Euro z komentatorami w innych językach, wszystko po holendersku, polsku, niemiecku i norwesku.

_________________
Obrazek


30 lip 2012, o 13:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:01
Posty: 275
Lokalizacja: Kamienna Góra
Pochwały: 4
Nie czytałem poprzednich recenzji więc mogą się pewne kwestie powtarzać bo ameryki na pewno nie odkryję. Po raz kolejny świetny montaż, mimo że praca ma charakter nostalgiczny były w niej przyśpieszenia i mocniejsze momenty które ucieszyły oko, poszczególne powtórki jak chociażby ta poprzeczka angoli może trochę tempo kompilacji spowolniły kiedy wydawało się że nagle przyśpieszy ale takie tonowanie pracy wiem że było celowe bo w końcu chodziło o nostalgie a nie dynamikę. Czym lepszy kompilator tym większe oczekiwania, moje nie zostały do końca zaspokojone bo mimo wszystko jak na mój gust dużymi momentami zbyt powolne klipy. Komentatora mogłeś sobie odpuścić skoro nie było włoskiego ale to taki mały szczegół w sumie. Robota jak najbardziej na bardzo wysokim poziomie, trochę szkoda mi było Włochów jak się to oglądało co znaczy że cel kompilacji został osiągnięty.

_________________
Obrazek


30 lip 2012, o 14:35
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 690
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Widziałem lepsze Twoje prace i ta mi się średnio podobała. Ogólnie za wolna, żeby coś ugrać w tym konkursie. Ponad 3 minuty pracy, a tej 'fajnej napierdalanki' jest tylko kawałek w końcowej części. Technicznie na pewno dobrze, ale jakoś tak zmulasto się ciągnęły te przejścia nachodzące na siebie no i ten efekt z tym światłem, czy rozmazaniem nie wiem jak to nazwać, że dla murzyna świeciła się głowa (! dla murzyna!) może nie był zły, ale nie pasował tutaj, albo był źle zastosowany. Te kolorki dobrze wyszły. Na pewno chwytliwy tytuł, jednak myślałem, że może ujrzę coś jeszcze, a nie tylko przegląd gry Włochów, ale i tak jest dobrze. Bardzo daleko pewnie nie zajdziesz, ale jeśli jest tak chujowy poziom jak piszą, to pewnie przejdziesz kilka rund. Chyba na szybko robiłeś tą pracę, bo przeszedłem obok niej bardzo obojętnie.

_________________
Obrazek
Obrazek


2 sie 2012, o 16:37
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
Dość na szybko, z drugiej strony z problemami, bo mój komputer słabo sobie radzi z plikami w 720p, więc montaż był dla mnie lekką męczarnią.

A to konkursowa praca nie jest, ale chciałem ją zrobić i przy okazji zrobili te MKBCC, więc oddałem tak o

dzięki za ocenki

_________________
Obrazek


2 sie 2012, o 18:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
Game of Serie A's Throne - promo 2012/2013 by Odin

Youtube

_________________
Obrazek


24 sie 2012, o 23:33
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 lip 2012, o 20:57
Posty: 83
Pochwały: 5
Świetny i niezwykle oryginalny pomysł. Musiałeś się namęczyć, aby znaleźć tak idealnie pasującą do zapowiedzi sezonu muzykę. I te przedstawienie drużyn, wow!

Oh, zaczekaj...

http://www.youtube.com/watch?v=j6qMvabB5DA

Odin i jego inwencja twórcza po raz kolejny daje o sobie znać ; o


25 sie 2012, o 01:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
Jestem złodziejem

_________________
Obrazek


25 sie 2012, o 12:25
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 maja 2012, o 19:25
Posty: 192
Pochwały: 2
No inwencją ani pomysłem to ty się nie wykazałeś Odin. A co do montażu no to taki dość spokojny filmik, sporo synchronizacji z poszczególnymi bitami, światełka, wszystko przyzwoicie sklejone na określonym, odinowskim poziomie. Jedyne co mogłeś zrobić nieco inaczej to tempo, ja wolałbym zobaczyć nieco szybciej zmieniające się klipy i więcej niespowolnionych ujęć.


25 sie 2012, o 13:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL