Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Takie tam by pomocnik 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:23
Posty: 128
Lokalizacja: Janów Lubelski
Arjen Robben

_________________
GG://3444214
'Bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę.'

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]


25 maja 2012, o 15:45
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:23
Posty: 128
Lokalizacja: Janów Lubelski
Modric by pomocnik.

ObrazekObrazekObrazek

_________________
GG://3444214
'Bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę.'

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]


28 maja 2012, o 17:45
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:22
Posty: 75
Modric by pomocnik

Przyjemna do obejrzenia praca, dobra synchronizacja. Jakość niektórych klipów mogłaby być lepsza, bo przewijają się te lepsze jakościowo z gorszymi, ale tragedii nie ma. Czekam aż wydasz coś dłuższego, bo na razie tylko krótkie zlepki, które ciężko ocenić


28 maja 2012, o 18:30
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:25
Posty: 143
Lokalizacja: Chorzów
Pochwały: 3
Luka Modrić
Krótkie video, trudno jakoś szczególnie się tu rozpisać. Taki se spokojny zlepek. Mieszały się trochę materiały w słabszej jakości z lepszymi, co trochę przeszkadzało. Niektóre kolorki na klipach trzeba było bardziej podkręcić, a niektóre też są trochę za mocne. Momentami nie wyczułeś do końca tempa. Raz leci za szybko, raz powoli i w dodatku przeskakuje.
Ogólnie jest średnio, ale też trudno jakoś dogłębnie ocenić to video ze względu na czas trwania. Pracuj dalej i zrób coś dłuższego.

_________________
*=> Spis wszystkich filmików
*=> Kanał YouTube
*=> Waldemar Fornalik 'WALDEK KING' - zwycięska praca EGCC 2012


31 maja 2012, o 20:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 690
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Takie nawet, nawet. Z tego co pamiętam, to w Twoich pracach brakowało kompletnie synchronizacji. Poprawiłeś się. Całkiem dobre kolorki, ale mnie drażni w kompilacjach ogólnie to, że czasem przewija się ciemny klip z bladym. U Ciebie też to było. Moim zdaniem na minus filmu wpływa to, że były 2 komentarze i to jeszcze słabo wstawione. Jeden taki z dupy - jak szybko się pojawił, tak szybko zniknął. Drugi płynniej dodany, ale za mało słyszalny. Dobrze, że tworzysz, bo wg mnie rozwijasz się, ale pracuj więcej.

_________________
Obrazek
Obrazek


8 cze 2012, o 09:36
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:23
Posty: 128
Lokalizacja: Janów Lubelski
No, cześć miśki. Krótka zlepka przygotowana na pojedynek z Messeyem i(?) fansbarcą. Prawdopodobnie zrobię pełną wersję. Enjoy!

Obrazek

Manchester United: The Path to Redemption - PROMO by pomocnik

_________________
GG://3444214
'Bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę.'

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]


28 lip 2012, o 02:01
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 322
Pochwały: 6
Na wstepię powiem, że cieszę się że to skończyłeś w tak szybkim jak na Ciebie czasie.
Praca jest podzielona na dwie częsci. W pierwszym fragmencie filmu ukazujesz niepowodzenia United, w tym bramkę Dzeko na 6-1 czy smutny wyraz twarzy kibiców oraz zawodników Chelsea wznoszących upragniony i w pełni zasłużony puchar LM Ukazana jest jeszcze porażka w LM. Podoba mi się te wprowadzenie do głównego wątku. Przewijają się ładne napisy, a do tego bardzo podoba mi się muzyka. Nadaje klimatu oraz buduje atmosferę niepowodzeń.

No i mamy główną częśc a zarazem ostatnią. Muzyka wchodzi mamy napis i się zaczyna akcja. Świetny montaż, jestem pod ogromnym wrażeniem, powiem szczerze nei spodziewałem się tego po Tobie. Ładne ujęcia które idealnie współgrają z muzyką. Bardzo dobra synchronizacja i dynamika. Kolorki trochę za słabe jak dla mnie, ale to w sumie nie ma wiekszego znaczenia. Super to wszystko wygląda. W zasadzie to tyle, aa jeszcze końcówka super zgrane z bitem napisy, szkoda że tak nagle skończyła się muza. Taki dobry filmik chciałoby się więcej i więcej. Czekam na full o ile takowy masz zamiar zrobić
Gratuluje dobrej pracy, miałeś jak zwykle sporo problemów z vegasem, ale udało się.
Powodzenia w pojedynku !

_________________


28 lip 2012, o 12:22
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:22
Posty: 75
Manchester United: The Path to Redemption

Fajne, fajne. Na początku szybkie ukazanie ubiegłego sezonu - odpadnięcie z LM już po fazie grupowej, porażka z City na własnym stadionie 1-6, czyli ogółem wstyd i rozczarowanie (jak w napisach). No i potem 'MU never back down' i zaczyna się rozkręcać tempo, jest synchronizacja i do tego kilka fajnych ujęć. Zapowiedź sezonu moim zdaniem udana


28 lip 2012, o 12:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:01
Posty: 275
Lokalizacja: Kamienna Góra
Pochwały: 4
Dobry montaż, szybki fajnie sklepany i nie jednostajny gdyż były przebitki przeróżnych momentów zresztą bardzo fajnych. Podoba mi się że pojawiło się kilka rzeczy typu zwycięstwo rywali, nie powodzenia, transfery no ale wydaję mi się że to już podstawa w zapowiedziach. Muzyka fajnie dobrana jedyną rzeczą która mi się nie podobała to końcówka, urywa się to tak i tyle. Brakuje mocnego pierdolnięcia na końcu a tak to jest uczucie że nie jest pełna nie jest dobrze zakończona ale może to tylko moje odczucie. Ogólnie coraz większy postęp w montażu i wyczuciu rytmu, kompilacja na duży plus.

_________________
Obrazek


28 lip 2012, o 12:40
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 15 maja 2012, o 19:25
Posty: 192
Pochwały: 2
PROMO 2012/13

Nie spodziewałem aż tak dobrej pracy po Tobie. Ogólnie bardzo dobry, szybki montaż, przeplatający się z niezłymi slow motions. Jedyne co mi tak naprawdę przeszkadzało, to to że napisy się nie ruszały. Mam na myśli dosłownie lekki ruch w kierunku widza albo na odwrót. Wtedy to w ogóle by było świetnie. Szkoda też że nie dałeś chociaż lekkiego ryku OT przy bramkach i na kilku klipach niestety zabrakło mi większego kontrastu. Ogółem, filmik na plus, oby tak dalej.


31 lip 2012, o 17:31
Zobacz profil

Dołączył(a): 21 maja 2012, o 09:13
Posty: 79
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 1
Manchester United: The Path to Redemption - PROMO by pomocnik

Jestem naprawdę mile zaskoczony tą pracą.Z pracy na pracę robisz duże postępy.Bardzo dobrze pokazałeś ubiegły nieudany sezon a potem że to już przeszłość że teraz bedzie lepiej naprawdę mnie to urzekło.Montaż stoi ma wysokim poziomoe naprawdę się poprawiłeś w tym elemencie.Materiały fajne muza dynamiczna nadała klimat pracy.Praca bardzo mi się podobała.Nie pozostaje mi nic innego jak poczekać na pełną wersję.Pozdro

_________________
Obrazek


31 lip 2012, o 17:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 690
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Fabuła, jeśli tak to można nazwać przy tak krótkiej pracy, podobna jak ta u messey'a. Najpierw ten zły czas, a potem ten niby lepszy. Jakoś nie podobają mi się kolorki w twojej pracy, nie lubię po prostu takiego stylu :p Wydaje mi się, że praktycznie sam kontrast i tyle, a fajnie jakbyś nałożył coś jeszcze, albo pobawił się więcej Magic Bulletem. Niektóre klipy, nie powiem - ładnie wyglądają, ale ogółem to mi się nie podobało. Na pewno druga część dobra, jest tempo, wykorzystana muzyka (czy to przypadkiem nie ta sama jak w którymś intro konkursowym?) ładna synchra. W końcu przyzwoita pracka i to chyba druga z rzędu, z tego co kojarze, czyli sie rozwijasz i nareszcie dłużej siedzisz nad kompilacją.

_________________
Obrazek
Obrazek


2 sie 2012, o 16:29
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:23
Posty: 128
Lokalizacja: Janów Lubelski
slovik napisał(a):
(czy to przypadkiem nie ta sama jak w którymś intro konkursowym?


Już dawno chciałem jej użyć ale jakoś tak mi została. Tak, była użyta w EWC10, które wygrał bodaj Maliboo.

_________________
GG://3444214
'Bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę.'

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]


2 sie 2012, o 17:16
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 17 lip 2012, o 08:08
Posty: 6
Modric by pomocnik


Filmik nawet fajny. Niektórych klipach jakość nie powala niestety i szkoda że taki krótki.


2 sie 2012, o 23:00
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:00
Posty: 84
Pochwały: 2
PROMO

Napiszę tobie, że jak dla mnie to zjebałeś drugą częścią. Raz że muza oklepana skądśtam, to jeszcze jakość klipów słaba. I brak jakikolwiek kolorów, efektow, no nic, same suche klipy. Niektóre przyspieszone klipy bardzo źle wyglądały. Szkoda też że nie dałeś komentarzy. Za to pierwsza część bardzo fajna, znaczy się fajnie ją zrobiłeś dobry kawałek dobrałeś, napisy średnie, ale i tak chyba lepsze od moich. W zasadzie po tych pierwszych 30sek spodziewałem się czegoś lepszego. Ale i tak jest nieźle Róbta dalej.


7 sie 2012, o 23:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL